PASIŪLYMAS


Tebūnie atsisveikinimas su artimuoju bus šviesus prisiminimas, pripildytas gilios prasmės ir pozityvios energijos, išleidžiant artimą žmogų pačių gražiausių minčių apsuptyje. Artimą žmogų išlydėti siūlome artimame šeimos, platesniame bičiulių arba visiškos tylos rate. Jei sunku apsispręsti - susisiekime ir nutarkim kartu.

- Padėsime susitvarkyti su visais šiai kelionei reikalingais dokumentais

- Pilnai pasirūpinsime artimojo kūnu nuo pirmojo skambučio iki pelenų perdavimo 

- Pasirūpinsime kūno kremavimu ir visu su tai susijusiu administravimu

- Pasirūpinsime žemei draugiška urna pelenams ir medeliu pagal jūsų svajonę

- Esant norui, padėsime pasodinti medelį jums brangioje vietoje

- Esant norui, suorganizuosime maldą ir visomis su tuo susijusiomis detalėmis

- Padėsime susidraugauti su liūdnomis mintimis psichologo dėka 

- Pagal pasirinkitą ratą, pakviesime jūsų šeimą ir/ar mylimą bičiulių ratą į nuostabų prisiminimų vakarą, kur visose akyse jūsų mylimas žmogus dar gyvas ir per jas jus apkabins. Pilnai pasirūpinsime renginio organizavimu, vieta, maistu, muzika ir visomis kitomis detalėmis

- Esant norui, pasirūpinsime jautriu bičiulių pakvietimu į renginį

- Pasiūlysime bičiuliams šeimai pagelbėti auka

- Padovanosime baltą drobulę jūsų šilumai ne tik kūčių vakarą, bet ir vos tik panorus apsikabinti mylimo žmogaus prisiminimą.

- Artimiausiems žmonėms padovanosime pakvietimus į teatrą arba koncertą, nes tikime, kad po netekties svariausia nepamiršti, kad gyvenimas juda į priekį.

Leiskite mums pasirūpinti jūsų žmogumi ir visomis su šia kelione susijusiomis detalėmis, o tuo tarpu patys susidraugaukite su mintimi ir pasišildykite prisiminimuose, nepamiršdami, kad jie niekada nepaliks jūsų širdies!